16 Nisan 2013

Turkcell Katma Değerli Servisler Adı Altında Ücret Alma!

Tarife ve paket ücretleri 41. 89 tl indirimli 1gb sınırsız internet 19. 90 tl haydi gel minik paket 21. 99 tl kullanım ücretleri 42. 93 tl diğer ücretler-0. 04 tl diğer vergiler, harçlar, fo. . 1. 31 tl. 86. 10 tl toplam tutar.


Faturayı incelediğinizde 40 tl ye yakın bir ödemenin katma değerli servisler adı altında alındığını gördüm. Normal faturam 42 tl olması gerekirken 39. 2 lik katma değerli servisin ne olduğunu anlayamadım. Daha önceki kesilen ücretin ve bu ay ki kesilen ücretin tarafıma ödenmesini yoksa başka bir operatöre geçeceğimi bildiririm.

Serdar 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön