09 Ocak 2015

Turkcell Katma Değerli Servisler!

534 672 4*** no'lu hattın sahibiyim. Hattımda kullandığım tarife kaçmaz 500 paketi. Bu paketin kapsamında 500 dk. Ve 500 MB internet 25 TL olarak belirlenmişti. Sözleşmemi bu tarife üzerinden imzaladım. İPhone'a indirdiğim goller cepte uygulamasından sonra Turkcell hiçbir uyarı yapmadan bu tarifemin üzerine Katma Değerli Servisler adı altında 10 TL ilave yaptı. Bu şikayetimi Turkcell'e müşteri hizmetlerine mail atarak bildirdim. Bu konu ile ilgili bir geri dönüş olmadı. Müşteriyi uyarmadan yapılan bu ilave ücretlerden şikayetçiyim. Bilgilerinize.

Turhan 1.108 Okunma

Cevaplar

  • Turhan12 Şubat 2015

    turkcell sözleşme ile uygulaması tamamen farklı.bu yüzden müşteriyi mağdur edip sürekli sorunlarla uğraştırıyor.

  • Turkcell Temsilcisi10 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 10.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön