29 Mart 2013

Turkcell Katma Değerli Servis Adı Altında Faturam Fazla Geldi!

2 aydır ilk defa faturalı hat kullanıyorum anlaştığım toplam fatura bedeli 26 lira ama bu ay benden Katma Değerli Servis adı altında 20 lira isteniyor. Bunu araştırdım ve melodi diye bir şeye abone durumunda olduğu söyleniyor ama ben böyle bir şeye abone falan olmadım abone olmak için sms veya internet üzeriden şifre doğrulaması istiyor ama ben bu şekilde bir işlem gerçekleştirmedim. 26 liralık faturamı zor öderken benden böyle bir şeyin istenmesi etik değildir abone olmadığım halde.

Ali 23 Okunma

Cevaplar

  • Ali29 Mart 2013

    Turkcell İletişim Merkezi'ne gittim bugun ve bana orda ki kişi resmen sırıtarak yapabileceğimiz bir şey yok dedi anlamiyorum ben bir şeye üye olmadan bir şeye şifre vermeden nasıl kaydedilebiliyorum. Güvenim çok sarsıldı bu olaydan sonra gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön