06 Şubat 2014 #2279576

Turkcell Kartımdan Fazla Çekim Yaptı

İnternet şubesinden 30 tl yükleme yaptım başarısız olduğu ve daha sonra denemem gerektiği yazısı çıktı. Akabinde tekrar denedim ve yükleme tamamlandı. Kartımın hesap hareketlerinden art arda 2 sefer ödeme düşürüldüğünü fark ettim. Ancak hattıma yüklenen de 30 tl idi. Müşteri hizmetlerini aradım bana görüntüyü mail atmam istenildi. Gönderdikten sonra maile gelen cevapta dekontları ve dilekçe göndermem istenildi. Onları da yaptım bu sefer dekontta telefon numarası yazması gerekir denildi. Bankamın müdürü ile görüştüğümde dekontta telefon numarasının yazmayacağını böyle bir sistem olmadığını belirtti. Siz bunu yaptınız ama bende Turkcell'e ait şirket hatlarını iptal ettirdim. Kendi şahsi hattımı iptal ettirdim.

Zeynep 82 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep10 Şubat 2014

    zaten gerek kurumsal şirket hatlarını gerek kendi hattımı iptal ettirip farklı operatöre geçiş yaptırdım.ve tanıdığım bildiğim bir çok kişiyede iptal ettirmeye devam edeceğim.

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 15.07.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön