19 Temmuz 2016

Turkcell Kapsama Sorunu

Ankara Çankaya Birlik mahallesine yeni taşındım. Binanın en üst katında ikamet etmeme rağmen 4.5G ve 3G ınternet bağlantısı sürekli kopuyor. Şikayetimi Turkcell'e ilettim teknik ekibin kontrol ettiği ve arıza tespit edildiği geri bildirimini aldım. Arızaya müdahale den sonra şikayetin giderilip giderilmediği konusunda bilgi istediler. Şikayetin ortadan kalkmadığını müşteri temsilcisine aktardım. Ancak ilerleyen süre içerisinde "Kapsama alanı sorunu yaşadığınız bölgeyi inceledik. Şu an olumlu cevap veremiyoruz. Talebiniz, önümüzdeki dönem planlarımız dahilinde değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır" şeklinde bir SMS aldım. Ayda 150 TL fatura ödeyen biri olarak hala internette 10'ar saniye kopmalar yaşamaya devam ediyorum. Turkcell'e yakıştıramadığım bir muameleye maruz kaldım.

Mehmet 177 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile 21.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön