20 Mayıs 2015

Turkcell Kapsama Alanı, Verimlilik, Memnuniyetsizlik!

İnönü Mahallesi 367. sokak No.: 28 d:6 kat:4 Esenyurt ist adresinde ikamet ediyorum. Defalarca müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen hiçbir şey değişmedi. Bulunduğum yerde ne arama ne de internet hizmeti alamıyorum.


Konuşma sırasında hat kapsama alanı dışında kalıp konuşmam kesiliyor. Taahhüdüm bitsin ilk fırsatta bu operatörü terk edeceğim. Turkcell'e geçiş amacım bir diğer operatörün yine böyle sorunlar çıkarmasıydı. Bu geçiş tamamen hüsran oldu benim için. Sorunu defalarca müşteri hizmetleriyle paylaşmış olmama rağmen en ufak bir değişim bile yok maalesef.

Şaban 114 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön