01 Haziran 2016

Turkcell Kapsama Alanı Sıkıntılı!

Balıkesir İli, Altıeylül İlçesi, Orhanlı Mahallesi’nde yaşamaktayım. Mahallemizde hiçbir GSM operatörü sağlıklı bir şekilde hizmet vermemektedir. Mahallemizin merkezi konumda olması ve sosyal faaliyetlerin yoğun olarak yapıldığı bir alan olması sebebi ile iletişimden kaynaklanan (GSM) problemler yaşanmaktadır. Firmanızın kapsama alanı maalesef Balıkesir’in merkez mahallelerinden birini kapsamamaktadır. Daha önce yapılan başvurularda ise abone sayısı, lokasyon vb. gibi bahaneler sürülerek devamlı mağdur edildik. 9 Temmuz 2016 tarihinde mahallemizde yapılacak ve geniş katılım olması beklenen Orhanlı Çerkez Festivali’ne kadar bu problemimizin çözülmesi hususunda; gereğini arz ederiz.

Mehmet 123 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Haziran 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön