24 Ağustos 2016

Turkcell Kapsama Alanı Şebeke Sorunu....

Turkcell'in meşhur bir reklamı var neydi o reklam (Turkcell'linin gücü Turkcell'in çekim gücü, fazladan 6000 çekim noktası). Şimdi gelelim 2. katta oturuyorum ve binanın her tarafı açık sadece bir çizgi çekmekte oda görüşmelerde sürekli olarak kesintiye sebebiyet vermektedir. Şikayete konu İstanbul Esenyurt Akçaburgaz Mahallesinde Turkcell'in şebeke problemi vardır. Konu hakkında irtibata geçilip düzeltilmesi talep edilmiştir.

Verilen ilk cevap 26.05.2016'da yeni şebeke koyulacağı bilgisi verilmiştir. Problemin devamı üzerine tekrar tekrar sorunun devamı aktarılmış talep edilmiştir. Her defasında hep aynı terane şikayetiniz çözüldüğünde bilgi verileceği söylenmekte fakat (sadece bir defa bilgi verildi) hiçbir şekilde sorun çözülmemektedir. Metropol şehirde mahallemizin tamamında sorun vardır. Konunun acilen çözüme kavuşturulması aksi takdirde yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Mustafa 550 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön