28 Ağustos 2013 #1980571

Turkcell Kapsama Alanı Konusunda Yanıltıcı Reklam Yapıyor!

Turkcell reklamlarında, Türkiye'nin %99.9'unun kapsama alanında olduğu belirtilmekte. Geçmiş tarihli reklamlarda Sertab Erener gibi yüzler kullanılarak,Turkcell kartlı telefonların mağaralarda dahi sorunsuz çekim gücüne sahip olduğu vurgulanmakta.


İstinye'de yaşadığım ev ve sitenin tamamında Turkcell hatlarda çekim problemi yaşanıyor.Taahhütlü şekilde aldığım sınırsız internet aboneliğim evin kapalı alanlarında kullanılamadığı gibi, taahhütlü olan konuşma paketim ise evin birçok noktasında çekmiyor, çeken noktalarda ise EDGE kalitesinde.


Konuyu Turkcell'deki müşteri temsilcimize bildirdim ancak şu ana kadar kontrole gelen dahi olmadı.Turkcell'den alamadığım hizmetin faturasını ise ödüyorum.

Can 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön