29 Ocak 2014 #2264542

Turkcell Kapsama Alanı Konusunda Sıkıntı Var!

Esenyurt / Fatih Mh. /942. Sok.' da kapsama alanı sorunu olduğundan Turkcell'e birçok kere sorunu bildirdim. Her bildirdiğimde aynı gün SMS geliyor SMS 'de; Kapsama alanı sorunu yaşadığını bildirdiğiniz bölgeyi inceledik, mevcut baz istasyonlarımızda değişiklik yaparak sorun giderilmiştir'' diye SMS atılıyor. Ben mesaj yazmaktan bıktım Turkcell SMS atmaktan bıkmadı. Turkcell gibi büyük bir firmanın nasıl böyle bir sorunla ilgilenmemesi şaşılacak şey doğrusu.

Ali 424 Okunma

Cevaplar

  • Ali26 Şubat 2014

    Verilen bilgi, '' Kapsama alanı sorunu yaşadıgınz bölgeye inceledik. Şuan olumlu cavap veremiyoruz. Talebiniz önümüzdeki dönem planlarımız dahilide degerlendirmek üzere kayıt altına alınmıştır....

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kapsama Alanı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön