12 Ocak 2016

Turkcell Kapsama Alanı / Çekim Problemi!

Yaklaşık 6 ayı aşkın süreçte sıkıntılarım var. Baz istasyonu ile ilgili hiçbir problem çözülmemiş durumdadır. Daha önce de bununla ilgili bir çok kez aramama rağmen müşteri hizmetlerinden hiçbir çözüm sonucu alamamışımdır.

Bu durumun artık derhal çözümlenmesini istiyorum. Benim olduğum yerde başka operatörlü arkadaşımın çektiği sıkıntıyı 2 gün içinde çözüm sağlamışlardır. Fakat Turkcell bunu yapmamıştır. Aradığımda her seferinde sizler tarafınıza bildirdiğim sıkıntı için geri dönüş desteği istememe rağmen bana hiçbir şekilde dönüş de yapılmamıştır. Müşteri ilişkileri sıfır olmaktan ziyade, hiçbir sorunu çözemediğini düşünüyorum. En kısa zaman da bu sorunun çözülmesi dileğiyle.

Olcay 61 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 15.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Olcay12 Ocak 2016

    Verdiğiniz basit cevaplar artık beni hiçbir şekilde memnun etmediğini söyleyim. İlgisizliğiniz hala ön safhada otomatik cevaplardan çekinin. Usandım ve bıktım artık. Kalitesizliğinizden bir an önce vazgeçin. Şikayetimde bildiriyorum sizlere müşteri hizmetleri ilgisiz kalıyor olaya dedim. Siz hala yok müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz diyorsunuz gereksiz buluyorum artık bu yazılarınızı!.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön