09 Ağustos 2014

Turkcell Kapattırdığım Hattıma İcra Başlattı!

053305***** Nolu Turkcell Data hattımı uzun zaman önce kapattım. Diğer numaramı da farklı operatöre taşıdım. Data hattımı kapattıktan sonra bir fatura daha ibraz edip üstüne kapattırma ücreti de ekleyip ve beni bu borçtan haberdar etmeden, icra takip başlatmışlar.
Ödeme emrini gönderdik dedikleri adres benim eski adresim ve oraya bile kanuna uygun tebliğ göndermemişler. Üstelik mernisteki adres esastır tebliğ-tebellüğde.
Üstelik avukatları sürekli arayıp beni taciz ediyor ve telefonu suratıma kapatıyorlar.
Ne faturadan haberim var ne ödeme emrinden. İlk iş gününde tüketici mahkemesinde hakkımı arayacağım. Başka operatöre numara taşıyınca böyle düşman kesiliyorlar.

Hilmi 1.423 Okunma

Cevaplar

  • Hilmi11 Ağustos 2014

    Bilgi falan verilmedi. Sadece biz böyle yaptın yaptığımız doğru dendi. 2. Ayda fatura için mesaj göndemişiz 3. aydakini göremiyorum dedi. Ödeme emrini gönderdiği adres benim mernis adresim değil. Ödeme emri tebligatı kanuna uygunsuz. Tebliğ-tebellüğ kanununa göre mernis adresine göndermek zorundalar. Bizdeki adresiniz bu diyor. Ben artık sizin müşteriniz değilim ki neden benim sizin müşteriniz olduğum zamandaki adresi kullanıyorsunuz? Üstelik icra başlattık diye sms gönderdiğiniz cep numarasından da bilgi verebilirdiniz. Sonuç olarak başka operatöre geçtiğim için kindar davranıyorsunuz ve Tüketici mahkemesinde bunun hesabını vereceksiniz.

  • Turkcell Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 11.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.02.2014 - 20.03.2014 tarihli faturaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön