06 Ağustos 2014

Turkcell Kapattığım Hattın Vergi Borcunu Ödemeye Devam Ediyorum

Turkcell'in vınn internet hizmetini bir dönem kullandım ve sözleşme bitimi sonrasında iptal talebinde bulundum. Aylar sonra kapattığım hatla ilgili 4.5 TL lik bir fatura geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana hattı kapatmadığım için vergi borcu geldiği bilgisi verildi. Bu borcu ve hattı kapatmam halinde bir daha borç yazılmayacağı iletildi. Ben de tekrar bayiye giderek hattı kapattım (ikinci kez) ve borcu ödedim. Tüm evraklarımı da saklıyorum. İki ay sonra tekrar 5 TL tutarında vergi borcumun olduğu söylendi. Ve hattımı kapatmış olsam bile 4 ay boyunca bu borcu ödemem gerektiği iletildi. Bu borcun silinmesini talep etmekteyim.

Habibe 1.932 Okunma

Cevaplar

  • Habibe'nin Teşekkür Mesajı08 Ağustos 2014

    Müşteri Hizmetlerinden Hüseyin Bey'e teşekkür ederim. Türkcell Müşteri Hizmetlerinin bugüne kadar bende yarattığı izlenimin aksine verdiği açıklayıcı bilgi, gösterdiği nezaketle ve çözüm odaklı tavrı ile takdire değer bir hizmet sundu.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 08.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize vergiler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön