14 Mayıs 2013 #1796382

Turkcell Kapattığım Hatların Tekrar Borcu Çıkıyor!

Adıma kayıtlı 542 341 **** ve 530 140 **** nolu hatlarımı Urla iletişim merkezinde 2012 yılı içinde kapatmak için başvurdum.O dönemde borcumu da ödedim ki borcum çıkmasın diye. Ama ne mümkün ki hala borcum olduğu ve hala kapatılmadığı Turkcell genel merkezinden söylenen şikayet açılacağı bayi ile alakalı ama kimsenin somut bir çözüm ve benim kapatma taleplerimi kimsenin işleme koymadığı anlaşılıyor.


Kurumsal şirketlerle çalıştığımızı düşünüyorum ama bir bayisi benim işlemimi yapamıyorsa ve ben bu yüzden boşu boşuna para ödüyorsam bunun bana mantıklı bir açıklaması ve bayilerinizin işleri ile ilgili oldukları ortaya çıkıyor.kredi kartı ile o gün ödeme yaptım daha sonra bir daha ödedim.

Gökhan 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Gökhan14 Mayıs 2013

    Turkcell'de aboneliğim olduğu iki hattımı yaklaşık 9 ay önce Urla iletşim merkezinden diğer adıyla tim den kapatma başvurusu yaptım ve o döneme kadar olan tüm borcumu kredi kartımla ödedim. Yaklaşık 3 ay önce hatlarımın borcu çıktı tekrar kredi kartı ile ödeme gerçekleştirildi ve hatlarımı kapattığımı düşünüyordum ki hala açık ve ben kullanmadığım iki hattım için para ödüyorum neden?Turkcell iletşim merkezinin görevini yerine getirmemesinin bedelini neden ve misli ile ben ödüyorum. Bana turkcell merkezden yapılan açıklama bayi hakkında şikayet açılır. Benim istediğim hatlarımın kapatılması ve bu yanlışlığın takipçisi olunması turkcellin bayilerini denetleyen bir mekanizması yok mu?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön