03 Eylül 2014

Turkcell Kapatmış Olduğum Hatta 1 Sene Sonra İcra Takibi Gönderdi

02/07/2013 tarihinde bu hat için 4 ayrı ödeme çıkarıldı ; taahhüt bozma bedeli ile birlikte ve bu tarihte ödeme yapıldı. Turkcell bayiine gidip hattın kapatılmasına ilişkin dilekçe verildi ve aradan 1 sene geçiyor ki geçen süre zarfında hat hiçbir şekilde kullanılmadı hat zaten.Kayıp 356 tl borç çıkarılıyor ve icra takibine alınıyor. Müşteri temsilcisi ve ve avukatlık büro ile yapılan görüşmelerde yapılabilecek bir şey olmadığı, borcun sadece kredi kartına taksitlendirilebileceği belirtiliyor .

Derya 1.603 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 08.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturaları ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Derya03 Eylül 2014

    müşteri hizmetlerinizle görüştüğümü belirttim zaten avukatlık büro ilede görüştüm ödeyemeyeceğim bir tutar çıkarıosunuz evinize icra gelicek baskısıyla ödetme baskısı uyguluyorsunuz bayileriniz hiçbir konuda uyarıda bulunmuyor ayrıca 1 sene sonra bu meblağı ödemek zorunda bırakıyorsunuz yapabileceğimiz birşey yok ta sizlerden aldığım cevap...

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön