09 Mayıs 2013 #1786681

Turkcell Kapatılmak İstenen Hatta Defalarca Fatura Çıkarılması!

Kullanmadığımız Turkcell Vınn hattı için mevcut faturalarımızı ödeyerek kapatma talebinde bulunduk. Ertesi gün Turkcell' den telefon geldi. Hattın kapatılmaması, sadece kullanım kadar ödeme yapılması şartıyla hattın açık tutulmasını kabul ettik. 2 ay sonra ödemiş bulunduğumuz faturalar gecikme faiziyle birlikte tekrar geldi.


Elimizde ödeme dekontları bulunmadığı için itirazımız kabul edilmedi. Aynı faturaları gecikme cezası ile tekrar ödedik. Turkcell' e kaptırdığımız paralar nihayet son buldu derken kullanmadığımız hat için vergiler ve gecikme cezalarında oluşan yeni bir fatura geldi.
Turkcell ya aşırı düzensiz ve kontrolsüz bir sisteme sahip, ya da bunu sistem haline getirmiş.

Yusuf 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön