01 Temmuz 2015

Turkcell Kapatılan Hatta Fatura Yolladı!

08.2013 tarihinde taahhüdü bitmiş olan vınn hattımı Turkcell iletişim merkezine gidip kapattırdım. Üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen 3 ayda bir 4.60 TL fatura geliyordu. İlk başlarda umursamadım ancak son gelen fatura tam 15.70 TL'yi görene kadar. Baktım bir mesaj geldi fatura bilgisi diye. Hem de uyarı mesajı. Faturanızı ödeyin yoksa 70.20 TL tutarındaki avukatlık, vekalet ücreti ve icra masrafı çıkarmış. Ya böyle bir insanları saf yerine koyma şekli olamaz. Hemen müşteri hizmetlerini aradım. 2 yıl önce hattımı kapattırdığımı söyledim. Her zamanki gibi yardımcı olmadılar. Haksız yere paramı alan Turkcell'den şikayetçiyim. 2 yıldır ödediğim paraları geri verin.

Ozan 166 Okunma

Cevaplar

  • Ozan02 Temmuz 2015

    Beklediğim oldu. Müşteri temsilcisi beni aradı hiçbir şekilde yardımcı olmadı. Hiç şaşırmadım, ne zaman Turkcell bir müşterisinin sorununu çözmüştür acaba. Ödediğim paralar helal olmasın. 2 yıldır 36 TL civarında haksız yere para vermişim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hatta hali hazırda Turkcell kullanan herkesi uyarıyorum yol yakınken vazgeçin. Vodafone da benzer bir şey başıma geldi 260 TL fatura gelmişti, itiraz ettim hemen kabul ettiler ama bu Turkcell resmen süründürüyor. Kurtarın kendinizi.

  • Turkcell Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 02.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.04.2015 tarihli fatura hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön