02 Nisan 2013 #1719867

Turkcell Kapatılan Hatta Fatura Gelmesi!

Turkcell vınn hattımı Kasım 2012'de çekim becerisinden memnun olmadığım için iptal ettirmek istedim. Call center TİM'den yazılı talep gerektiğini belirtti. Yazılı iptal talebi üzerinde arandım ve vınn cihazını istediğim zaman kullanıp fatura kesilmeden kontörlü internete geçmem için Turkcell yetkilisince ikna edildim, kullanım olmadıkça kesinlikle fatura çıkmayacağı tekrarlanmasına rağmen Kasım ayından beri 4. kez faturalandırılmış bulunuyorum.


Turkcell bana dinletilmeyen telefon görüşmesi kaydına istinaden telefonda ikna edildiğimi ve bu nedenle kapatma talebimin kayda alınmadığını ifade etmekteler. Nasıl oluyor da sözlü görüşme yazılı talebin önüne geçebiliyor?

Zeynep 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden incelemeler sağlanmış ve sonucu hakkında müşterimize 30.03.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Hat iptal süreci ve faturalandırma konusunda bilgiler verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön