04 Aralık 2015

Turkcell Kapatılan Hatta Aylar Sonra Çıkarılan Borç

2015 Şubat ayında hatta ait bütün borçları kapattım ve daha sonra Akmerkez Turkcell bayisine gidip hattımın kapatılmasını talep ettim. Turkcell'i temsil eden bayideki çalışanlar tarafıma hattınızın kapalı olduğunu, istemediğiniz sürece kullanılmayacağını tarafıma ilettiler ve oradan ayrıldım, Kasım 2015 de telefonuma hukuk bürosundan gelen mesajla kullanılmayan ve kapatıldığını söyledikleri hatta Şubat ve Mart ayı olarak 2adet fatura çıktığını ve icraya gideceğini söylediler. Turkcell'e attığım maile cevap olarak da incelenip böyle bir borcun olduğunu ve Akmerkez bayisiyle görüşüldüğünü ve yapılabilecek bir şeyin olmadığını söylediler. Turkcell'in haksız yere talep ettiği bu borcu kabul etmiyorum.

Can 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Aralık 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.11.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön