18 Şubat 2013 #1640258

Turkcell Kapatılan Hatta 6 Ay Sonra Borç Çıkardı!

2012 8.ayda Turkcell faturamı ödeyerek başka bir gsm şirketine geçiş yaptım. Böyle durumlar olduğunu bildiğim için kapattıktan sonra 3 ay boyunca borcu var mı diye sordurdum, Turkcell bayileri bana borcu yok dediler.


Borcu olmamasına rağmen 6 ay sonra bugün avukat aradı ve borcumun olduğunu söyledi. Hiç bir şekilde yazılı yada mesajla bana haber ulaşmadı. Bugün beni değil, eşimi arayarak bana borcu söylüyorlar. Borcumu takip etmesem neyse turkcell bayisinde çalışan bile böyle bir şey olamaz kaç kere borcu yok diye ben baktım dedi. Müşteri hizmetleride borcunuzu takip edin diye öğüt veriyor bana. 198tl lik borcum varmış 550 tl olmuş. Hakkımı hukuki yollarla arayacağım

Asıf 51 Okunma

Cevaplar

  • Asıf19 Şubat 2013

    şikayetim üzerine turkcell beni aradı ve bana fatura gönderdik size ulaşıp ulaşmaması bizi ilgilendirmiyor dedi. sürekli lafı döndürmeler felan . faturamı ödeyeceğimi ancak turkcell yüzünden kaynaklanan faizi ödemeyeceğimi söyledim. resmen benimle pazarlık yapıyor. avukatla konusursanız indirim yapabiliyor felan dedi. koskoca şirket diye bildiğimiz turkcell bakın ne hala düşmüş. sonucu ne olursa olsun bu parayı ödemeyeceğim. turkcelli mahkemeye vereceğim.

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön