19 Şubat 2016

Turkcell Kapatılan Hat!

Birkaç yıldır kullandığım bir Turkcell hattım var fakat Turkcell abone merkezi bu hattı benden habersiz başkasının üzerine açtırmış. Yaklaşık 10 gün önce 45 TL'lik yükleme yaptım (20 TL kredi ve 25 TL internet) ancak hattım ansızın kapandı. Paramı da geri alamıyorum. Hem bir kaç senedir kullandığım hattımdan oldum. Hem de 45 TL paramdan. Bu Turkcell'le bu konuda yaşadığım 2. sorun...

Mehmet 99 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet23 Şubat 2016

    Firma, "elimizden gelen hiçbir şey yok" demektedir. İsteseler pekala bir hat tahsis edip içine de kaybolan bakiyem kadar para yükleyebilirlerdi.

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 23.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön