20 Ekim 2014

Turkcell Kapatılan Fatura Borcuna Tekrar Borç Çıkartmak.

2008 yılının 11. ayında icra marifeti ile kapatmış olduğum faturama tekrar tekrar borç çıktı. Elimde avukattan almış olduğum ibraname olduğu halde benden tekrar borç için ödeme yapmam isteniyor. Bunun yasal olduğunu düşünmüyorum. Bunu çözme yetkisi olan uzmanlar ile görüşmek istiyorum.

Ferdibağdagül 291 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 23.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön