04 Eylül 2013 #1993477

Turkcell Kapatılan Aboneliğe Borç Çıkardı!

Yaklaşık 6 yıl önce bir kaç ay kullanmış olduğum bir faturalı hattımın kapama işlemini gerçekleştirdim ve faturalarımı hala elimde mevcut. İşlemi gerçekleştirmiş olduğum bayi hattımın tamamen kapandığını hiçbir işlem kalmadığını söyledi. O yıldan bu yana bana bu hatla ilgili hiçbir fatura gelmedi ve bilgilendirilmedim. 10 gün önce bir avukatın haciz dosyamın olduğunu söylediği zamana kadar. Turkcell'e irtibata geçtiğimde bana yapılacak hiçbir işlem olmadığını bu ödemeyi gerçekleştirmek zorunda olduğumu söyledi. Haklıyım ve ispat edemiyorum. Avukatım aracılığı ile Turkcell'i mahkemeye vereceğim.

Sevda 72 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 14.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, kapattırmış olduğu hattındaki yasal takip süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön