22 Nisan 2013 #1756683

Turkcell Kapanan Hattıma Sürekli Yeni Fatura Çıkarıyor!

0536366**** numaralı cep telefonu numarasını annem, 1 yıldan uzun bir süre önce Turkcell'den Vodafone'a taşımış hatta onu da kontörlüye çevirmiştir. Ancak Turkcell'de kalan bakiye bize geçtiğimiz Aralık ayında fatura edilmiş ve sonrasında ödenmediği takdirde Avukat masraflarının da ödeneceği yazılmıştı. 26 Aralık'ta ödedik, borç bitti.


Dün yeni bir fatura ve yanında yasal takip uyarısı geldi. Son ödenenin gecikme faiziymiş. Bu bilgi bize ancak yasal takip uyarısının yanında geliyor. Gecikme faizi 2 TL iken Ocak ayında haber vermek yerine Nisan sonu Yasal Takip Uyarısı ile 100 küsur lira talep etmek çok ayıp. Sonsuza dek fatura mı ödememizi bekliyor acaba Turkcell!

Emre 44 Okunma

Cevaplar

  • Emre25 Nisan 2013

    Turkcell, bu konuda hiç bir çözüm üretemedi. Şikayet halen sürmektedir.

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön