06 Ocak 2016

Turkcell Kapanan Hatta Fatura Çıkması!

Eylül 2015' de Turkcell hattımın 2 yıllık taahhüt cezasını ve fatura ya ait tüm ödemeleri yaparak, başka bir operatöre geçtim. Aradan 3 ay sonra Turkcell bana mesaj göndererek, 43 küsur TL borcum olduğunu ödenmez ise avukata vereceklerini ileten bir mesaj göndermiştir. Aradığımda benim ödemeyi 20 Eylül'de yaptığımı faturanın 23 Eylül'de çıktığını iletmiştir. Ben zaten taahhüt cezasını ödeyerek kapanışı yaptım bu ücret neden çıkıyor, kesin bu konu hakkında bana dönüş yapılmasını istiyorum.

Çamay 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 11.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön