19 Şubat 2013 #1639166

Turkcell Kapanan Hatta 3 Yıl Sonra Borç Çıktı!

2010 yılında Turkcell iletişim merkezi aracılığı ile kapattırdığım hattımın 3 yıl sonra ödenmemiş faturası olduğunu öğrendim ( hattı kapattırdıktan bir buçuk ay sonra tekrar sorgulattığımda hiçbir borç olmadığını söylediler) bu faturayı ödedikten sonra tekrar fatura çıkacak ve 3 yıllık gecikmeyi içereceğini öğrendim. 3 yıldır neden bana hiçbir bilgi verilmedi bu durum benim ödeme kariyerimi zedelemiş ve üstüne üslük bir sürü ekstra ücret ödememe yol açacaktır.

Erdem 41 Okunma

Cevaplar

  • Erdem19 Şubat 2013

    evet bana müşteri hizmetlerinden ulaşıldı fakat hiçbir sonuca ulaşamadık suçu kabul etmiyorlar sonuç itibariyle 3 yıl geçmiş aradan yaptıkları açıklama mebla küçük olduğundan ulaşmamışlar 3 yıl geçti bunun faizinden kim sorumlu benim ne suçum var zamanında haberdar etseydiniz ödememi yapar extra faiz ödemeye mahkum olmazdım

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimize Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 19.02.2013 tarihinde faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön