18 Mart 2013 #1692757

Turkcell Kapanan Hatta 3. Kez Borç Çıkardı!

Turkcell 12 yıl önce kapanmış olan hattın borcunu 3. kez tahsil etmek istiyor. 532 795**** nolu hattı 2001 yılında kapattırdık kapandıktan sonra eski ödenmemiş faturanız var dediler ödedik, 8 yıl sonra aynı hat için Ankara 7. icra da dava açılmış, hukuk bürosuna ödedik ve hukuk bürosundan borcu kalmamıştır diye dekont aldık.


Şimdi 12 yıl sonra bu kez Konya da bir hukuk bürosu borcunuz var diye para istiyor. Turkcell 12 yıl sonra Deli Dumrul' luk yapıyor. Eğer borcu kaldıysa 2009 da tahsilat yaparken aklınız nerdeydi. Bundan sonra daha kaç kez ödememiz gerek? Allah aşkına 2001 de kapanan hatta 3. kez borç çıkarılabilir mi?

Mehmet 128 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet03 Nisan 2013

  Türkcell sorunumuzu çözmek yerine bizleri oyalayarak hala mağdur olmamıza sebep oluyor. Bir borç 12 yılda 2 kez ödendiği halde kapanmazmı. Ben kendilerine telefonda dekontlardan hangi hukuk bürosuna ödeme yaptığımızı buna ait borcu kapanmıştır diye hukuk bürosundan aldığımız dekontu fakslayabileceğimi hatta hukuk bürosunun adını ve telefon numarasını verdim. Ama maalesef döneceğiz deyip birdaha da dönmediler. Ben herzaman internete giremiyorum. Mail.attıklarını söylüyorlar ama mail le sorunumuz çözülmüyor ki.

 • Mehmet03 Nisan 2013

  Bu konuyla ilgili türkcell yanlış bilgi veriyor. Beni aradılar ve telefonla görüştük. Haklı olduğumuzu söyleyip konuyu inceleyerek mutlaka yeniden döneceklerini söylediler ama tekrar dönmediler. Eminim bir süre sonra yine icra gönderecek, bizi yeniden mağdur edecekler.İşleri güçleri insanları mağdur etmek haline gelen türkcell gibi kurumların birşeyleri çözeceğini zaten düşünemiyorum. 12 yılda çözemediler ki.

 • Turkcell Temsilcisi22 Mart 2013

  Müşterimizi 22.03.2013 tarihinde irtibat numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön