29 Mayıs 2014

Turkcell Kapanan Hat İçin Tam "42 TL" İstiyor

Turkcell kapanmış olan hattımın tekrar açılması için tam 42 liralık bir ücret istiyor.Görüldüğü üzere yaşadığımız bu hayatta, tamamen insanları mağdur ederek rant elde etmeye çalışıldığını kanıtlamış oluyorlar. Alt tarafı 5-10 dakikalık işlem için bu kadar ücret istenilmesi gerçekten tam bir fiyasko ve müşteri kaybıdır.Yetkililerin bir an önce bu durumu düzeltmesini istiyorum.

Fatih 311 Okunma

Cevaplar

 • Fatih01 Haziran 2014

  Cevap verildi,aran?ld? fakat arayan beyefendi prosed

 • Turkcell Temsilcisi30 Mayıs 2014

  Müşterimiz ile 30.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize geri verme hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih29 Mayıs 2014

  İnşallah şikayetime bu kadar kısa cevap verdiğiniz gibi, mağduriyetimizi de kısa sürede düzeltirsiniz.

 • Turkcell Temsilcisi29 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön