22 Mart 2013 #1701258

Turkcell Kapalı Hattıma Yasal Takip Başlatılmış!

Geçen sene aldığım iki hattım vardı.Bu hatlara istediğim paketleri yanlış işlem yaptıkları ve ilgilenmedikleri için kapatma için işlem yaptırdım.İşlemimi yapan arkadaş 25 nisanda 1 fatura gelecek aynı tutarda onu ödemeniz gerekiyor dedi.ve bende 25 nisandan sonra fatura ödeme merkezine gittiğimde adıma herhangi bir borç bulamadılar.


İki hafta önce benimle aynı isimdeki bir başka birini arayıp hakkınızda yasal işlem başlatıldı. Ödeme yapmanız gerekiyor diye aranmış.Ben onlardan duymasam hiç bir şekilde öğrenemeyecekmişim.17 nisanda Turkcell aradım konuyu anlattım ve iki hattıma da ayrı ayrı 434,67 TL gecikme faizi uygulanmış.Ve bana dönüş yapılacağı söylemişti. Ama hiç bir dönüş sağlanmadı.

Havana 83 Okunma

Cevaplar

  • Havana23 Şubat 2016

    O zaman gönderdiğiniz maili tekrar gönderin maalesef ki öyle bir mail yok. iş telefonu iş adresi ev adresi bütün bilgileri alıyorsunuz madem oralardan neden ulaşmıyorsunuz. paramın iadesini talep ediyorum

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizi 25.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön