02 Nisan 2013

Turkcell Kapalı Hatta Borç Çıkarma!

VINN İnternet hattımın 25 Mart 2013 tarihinde sözleşmesi bitti.Bu tarihten önce müşteri hizmetlerini aradım.25 inde kapatın dedim.26 sında arayın kapatalım ve 25 inde kontör yenilenmesi var dediler.Nasıl olacak dedim.Hiç kullanım yapmazsanız iade edilecek dediler.26 sında aradım.FORM oluşturduk.

Kapatılacak hiç harcama yapmazsanız kesilen ücret iade edilecektir TURKCELL Bayisine gidin denildi.1 nisanda fatura ödemesi geldi.Müşteri hizmetlerini aradım şimdi de 1 gün dahi geçse ödenecek deniyor.Ben 25 marttan önce aradım.26 martta ayın dediler.ve hiç kullanım yapmayın iade edilecek dendi. Bu nedir.Kullanılmayan bir malın bedeli ödenir mi?

Basri 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden talebi ile ilgili incelemeler sağlanmış ve 02.04.2013 tarihinde müşterimize faturalandırma konusunda bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön