20 Haziran 2018
Yorum Yap
#10578344

Turkcell Kandırmacası!

Turkcell bayisine sim kart değiştirmeye gittiğimde bayi de işlem yapan arkadaş, faturalı hat kampanyasının olduğu faturalı hatta geçerseniz şu kadar dakika ve internet hakkı olduğunu ve 3 aylık deneme süresi olduğunu memnun kalmadığınız takdirde tekrar hazır karta geçebileceğimi belirtti. Ben de arkadaşın satış hedefi vardır iyilik olsun diye gerek duymadığım halde faturalıya geçtim. Geçmez olaydım! İşlemi yapan arkadaş sağ olsun bana ne bir senelik sözleşme yaptığını ne de cayma bedeli olduğunu söyledi. Sonra iptal için aradım 10 TL'lik cayma bedeli haricinde başka borç olmadığını söyledi Bayiye iptal işlemi için gittiğimde oradaki arkadaşta 10 TL cayma bedeli olduğunu söyledi. Son fatura tutarlarını ödedikten 2 gün sonra sürpriz 40 TL borç daha çıktı. Bravo Turkcell ailesine, bayisine, dürüst çalışanlarına. Zor kazandığımız paramızı yalanla hiç yoktan aldınız.

Furkan Furkan 1.057 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Haziran 2018

    Müşterimiz ile 21.06.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Haziran 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler