03 Mayıs 2013 #1776336

Turkcell Kamu Vınn Bireysel Borcu!

İki yıldır Vınn kullanıcısıyım.Bu tarifede limit aşılamaz.Kullandığım hattın kota yetersizliği nedeniyle 08/2012'de 4gb kotalı 29 Tl ödemeli ikinci kamu vınn hattımı satın aldım.Fakat bu hattın faturaları tarifenin çok üzerinde geliyordu.Yetkili bayiye durumu bildirdim.Şikayet formu oluşturacaklarını söylediler.


Dört ay sonra.26 Nisan'da 535'li telefonuma sms gönderildi.530183**** nolu hattın borçları olduğu, 29 Nisan'a kadar ödenmemesi halinde borcun 97,7 yerine 232,53 Tl olacağı söyleniyordu.Bu ana kadar faturalar bana hiç bir surette ulaştırılmadı.Belirtilen borcu ödediğim halde hat iptal oldu.Halen 220 Tl de cayma hakkı ödemem isteniyor.İki gündür yetkili acenta arıza var, diyor.

Suat 77 Okunma

Cevaplar

  • Suat10 Nisan 2014

    Uydurma bir adrese tebligat yaptıkları gerekçesi ile haksız yere kucak dolusu para ödedim.Savcılık mahkemeye yönlendirdi, ancak benim zamanım olmadığından dava açmadım.Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmelerde verilen bilgiler şirketin açıklarını kapatmada, uygulama yanlışlarını telafi etmede kullanılılabiliyor.Bunu gördüm ve koskoca bir firmanın ayak oyunlarına şahit olduğum için hatlarımı kapatarak TURKCELL'den çıktım.

  • Suat03 Mayıs 2013

    1.Faturaların gönderildiği söylenen adres düzmecedir; muhtemelen kimlik bilgilerime dayanılarak düzenlenmiştir.Bu adresle benim ilgim yoktur. 2. 26 Nisan'da 535...nolu telefonuma gönderilen uyarı sms mesajı bana üç gün süre tanımış, 29 nisana kadar( ...Tl) ödenmesi gerektiği söylenmiştir.29 Nisanda ödenmiş olmasına rağmen hat iptal edilmiştir. Uygulamalar keyfi ve usulsüz görünmektedir.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön