16 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1902740

Turkcell Kamu Tarifesi'nde Bir Sonraki Aya Dakika Aktarma Kaldırılmış!

Turkcell Kamu Paket / Kamu Eko Paket'i kullanıyorum. Kamu Tarifesi'nde bakiyeden kalan 600 dakika bir sonraki aya aktarılıyordu. Bugünden itibaren aktarılmamış ve "bundan sonra aktarılmayacak" denildi. Üye yaparken öyle söylenmemişti ve hiç haber verilmeden bilgi verilmeden artık kalan miktarlar aktarılmayacak denildi.


Bizi neden mağdur ettiler? Neden bilgi verilmeden kaldırılıyor? Bizimle 1 seneliğine sözleşme yapıyorlar, haber vermeden sözleşmemiz bitmeden olan bir şeyi kaldırıyorlar. Bu kadar Kamu Tarifeli'yi mağdur ediyorlar.

Serkan 254 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Müşterimizi 17.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler