28 Aralık 2015

Turkcell Kampanyası Yanılttı!

Kaç yıldır müşterisi olduğum Turkcell'de yine kalarak,1 ay önce Turkcell Viaport şubesinde General Mobile cihazı + 500 dk+1 GB kampanyasına katıldım. Bu arada müşteri yetkilisi A. bey 10 TL daha öderseniz Lenovo TB alabilirsiniz dedi. Kabul ettim, ancak ilk faturamda tb farkı 23 TL gözüküyor 24 ay boyunca bunu ödemek istemiyorum. A. bey bende 10 TL gözüküyor dedi. Whatsapp'la faturayı gönderdim çok şaşırdı ilk defa başıma geliyor. Müşteri yetkilisini arayın dedi. Müşteri yetkilisiyle konuştum satın aldığınız kişiyle yüz yüze halletmeniz gerekli, ben yardımcı olamıyorum dedi. Bu nasıl iş kim beni kandırdı ya farkın düzeltilmesini ya da tabletin iptalini istiyorum.

Mustafa 110 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa31 Aralık 2015

    4. gün oldu Turkcell den halen arayan yok. Yanıltmak bir yana ilgisizlikleri, dolyasıyla ciddiyetsizlikleri çok can sıkmaya başladı. Facebook ta paylaşıp bir sonraki aşamada tüketici hakem heyetine başvuracağım. İnsanı mağdur edip lakayt kalmak bu firmaya, çalışanları tarafından yapılan en büyük kötülük bence bu konuda sessiz kalmayacağım

  • Turkcell Temsilcisi28 Aralık 2015

    Müşterimizin daha önce yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön