25 Aralık 2013

Turkcell Kampanyası Yanıltıcı Bilgi İçeriyor!

Gece Bizim Kampanyasının açıklamasında geçen;


"İnternet paketinin içeriği kadar 30 gün boyunca her gün 22:00-06:00 arasında geçerli internet hediye edilecektir." ibaresindeki yanıltmaca yüzünden internetsiz kaldım. Yazılan metine göre ilk akla gelen şey verilen internet hediyesi her gece yeniden verilecektir ve buna göre davranıp hediyemi her gün alabileceğimi öngörerek katıldım kampanyaya. Lakin tek seferliğine olduğu belirtilmediği için, bir de üzerine sınırsız 1 gb internet paketimin sınırsızlığı hakkını yitirdiğinden internetsiz kaldım.
Gereksiz bir kampanya.

Birkan 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşterimiz ile 31.12.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Turkcell internet kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi27 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön