12 Eylül 2013 #2007303

Turkcell Kampanyalı Cihazlarına Sahip Çıkmıyor!

17.08.2013 tarihinde bayiden hat kampanyası ile satın alınan Galaxy S4 Mini cep telefonu 18.08.2013 tarihinde hoparlör arızası nedeni ile alınan bayiye geri götürülmüş ve tamir edilen 0 telefon 2 gün sonra teslim edilmiştir.


Ertesi gün teknik servis tarafından tamir edilen telefon aynı arızayı vermiş ve 28.08.2013 tarihinde tekrar bayiye 'DEĞİŞİM' için verilmiştir.O tarihten bu yana telefondan haber yok.Telefonu aldığım Turkcell bayi fuar iletişim Aksaray, tamir eden firma Başarı elektronik. Aradığımda kimseyi muhatap bulamıyorum.

Cüneyt 54 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt16 Eylül 2013

    Satışı yapan firma Turkcell bünyesinde ve faturasındada TURKCELL İLETİŞİM MERKEZİ olarak geçmektedir.Bu durumda sorumlu siz oluyorsunuz.Eğer siz olmuyorsanız sizin adınıza satış yapan bayileriniz müşteri ve müşteri şikayetleri ile hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar. Bu durumda sizin adınız altında ürün satışı yapıldığından TURKCELL ürünü satıyor ve satış sonrası hiçbir şekilde ürün hakkında ve teknik servisinde destek vermiyor.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    CİHAZ ARIZA Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Cüneyt15 Eylül 2013

    3 Gündür hiçbir dönüş alamadım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön