19 Şubat 2013

Turkcell Kampanyalı Cihaz Sorunu!

Turkcell den kampanya işe alınan bir Blackberry telefon cihazının 2.sahibiyim haftalardır müşteri ilişkilerini aramama rağmen sonuç yok.Defalarca IMEI numaram istendi ama bu cihazın kaydına bir türlü ulaşılamadı KVK yönlendirildim onlarda aynısını söyleyip durdular cihazı satmam gerekiyor ve bu işgüzarlık yüzünden.


Eğer bir senelik taahhütlü paketim olmazsa derhal başka operatöre geçersin inat etmem seneye bırakacak bunları yaklaşık 15 senelik abonenin bir kere bile avantajını görmedim Turkcell in. Yeni telefonumun güncelleme sorunundan dolayı ben farkına bile varamadan 1GB kotam bitmiş Oysa daha faturama 10 gün var ve ben 49 tl üzerine bir sürü aşım parası ödemek zorunda kalacağım.

Burhan 31 Okunma

Cevaplar

  • Burhan13 Mart 2013

    paketimi alalı 2 ay gecti ve 2.ayımda da kotayı aştım mesajı aldım.bu defa telefonumda herhangi bir güncellleme durumu da olmadı.sadec maillerime bakarak;face ve diğer normal sitelere girerek kotam daha fatura kesim tarihimin ortasında doluyor. nasıl bir paket aldığımı şimdi anlıyorum.. paket değişimi yapmak için bu paketi aldığım merkeze gittim malesef yardımcı olamayacaklarını sadece ek paket satabileceklerini belirttiler. 49 tl ye 1 sene taahhütlü 1 gb internet paketli 500 dk her yöne görüşmeli bir paket aldım ve bin pişman oldum. 15 yıldır bu operatörün kullanıcısıyım ve son 2 ay içerisinde bu kaçıncı şikayetim ilk şikayetimden sonra çok nazik bir bayan yardımcı olmaya çalıştı; 12 tl lik bir indirim yaptılar ama yine paket fiyatımın üzerinde olan bir fiyat 54 küsürlü bir fatura aldım..bu nasıl bir göz boyamalı hizmettir sorarım size??neden paket değişimi konusunda yardımcı olunmuyor ya da operatör değiştirmeyi düşündüğümü defalarca söylesemde taahhütümden dolayı bunu yapamadığımı ısrarla dile getirsem de neden kimse adam akıllı benim gönlümü almaya çalışmıyor??ondan sonra insanları numara taşımaya davet etmek için bir sürü promasyon teklifleri..siz ilk önce elinizde olanları tutmaya çalışın..nedir bu 1 gb paket aşımı manyaklığı her defasında??her ay ortasında aynı uyarı mesajını alıp ay sonunda da süpriz faturalarla mı karşılaşacağım??...anet olsun bu taahhütü yaptığım güne...ilk fırsatta taahhütü bozmak bana neler kaybettirecek bunu öğrenmek istiyorum..yeter ki bir daha bu tür saçma şikayetleri yazmam gerekmeyecek bir paketim olacak bir operatörle çalışayım..

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 20.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize sim unlock kodu ve faturası hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön