07 Mayıs 2013 #1782818

Turkcell Kampanyadan Hediye Cihaz Hala Teslim Edilmedi!

Firmamızın aktif hatlarını taşımak için Turkcell ile irtibata geçtik. Turkcell Müşteri Temsilcisi iş yerimizde bizi ziyaret ederek gerekli formları doldurduk ve sözleşmeleri imzaladık. verilen taahhüt neticesinde hediye cihaz imkanı olduğu bilgisini verdi. Cihaz beğendik, hatların taşınmasından 15 gün süre içerisinde cihazın teslim edileceği belirtildi.


Seçilen cihaz akıllı telefon olduğu içinde tanımlanan hatta internet paketi ekledik. Ancak yaklaşık 3 aydır cihaz bekliyoruz. Cihazın teslim edilememe sebebi: Turkcell Sistemine göre hediye cihaz için fatura toplamı baz alınmazmış, fatura ortalaması baz alınırmış. Sözleşme yapılırken bu belirtilmedi, Turkcell e yakışmayan bir davranış!

Birol 25 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 15.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön