13 Mayıs 2013 #1794406

Turkcell Kampanya var Diye Numaranı Taşı, Süre Doldu Desinler!

Hattınızı taşırsanız, yıldız 19 paketi ile Her yöne 400 dakika ve 2000 SMS var dediler. Tamamdır deyip 2 mayısta başvurumuzu yapıp hat taşımasına onay verdik. Hattımız 11 Mayısta aktif oldu ama dedikleri tarifeyi bulamadık. Kontrol ettiğimizde 6 mayısta süresinin dolduğunu öğrendik.


Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bu kampanyadan faydalanamayacağımızı söyledi.
Turkcell yine yaptı yapacağını... Daha hattımı taşır taşımaz, mağdur olduk. Yok bu bilgilendirme daha önce yapılsa idi hattımı taşımazdım. Şimdi mi ? Turkcell'in aleyhindeyim. Bu ilk değil, yıllar önce biz de Turkcell e başladık, sonra canımızdan bezip numara taşıma serbestisi ile ilk fırsatta taşımıştık. PİŞMANIM.

Osman 67 Okunma

Cevaplar

  • Osman24 Temmuz 2014

    Turcell'in çekim gücü, paranızı da çekmesin....

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Osman16 Mayıs 2013

    Turkcell'den dilim yandığı için tüketici heyetine şikayette bulunacağım. Ve derhal hattımı başka bir operatöre taşıyacağım. Bu da bana ders, özellikle Türkcell'e geçmek isteyenlerin kulağına küpe olsun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön