29 Ocak 2014 #2264770

Turkcell Kampanya Şartlarını Taşıdığım Halde Beni Mağdur Ediyor!

Sadece denemek için 3G interneti kullanmak istedim. Turkcell'in 3G paketini deneme paketini almak ve kullanmak için gerekli sms'i attım fakat sistem beni kabul etmedi. Çağrı merkezini aradım. Telefondaki bayan bana size bu kampanya tanımlanmamış dedi. Oysa ki ben son 6 aydır Turkcell abonesi olma ve hiç internet kullanmamış olma şartını taşıyordum. Böyle olmasına rağmen bana benim bilgilerime ulaşamadığını tekrarlıyordu. Onlar bilmezse kim bilecek benim bilgilerimi? Size diyorum ki alın deneme internetinizi; ben kendim gider başka operatörden alırım internetimi !

Hüseyin 226 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin01 Şubat 2014

    Konuyla ilgili internet kullandığımı Eylül ayında internet kullandığımı iddia ettiler. Sorarım size: Akıllı telefonu olmayan kullanıcı nasıl internete girer ? Yardımcı olmadılar sağolsunlar.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 30.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Deneme İnternet Paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön