21 Mart 2013 #1698582

Turkcell Kampanya Kapsamında Alınan Kusurlu Cihaz!

11.03.2013 tarihinde şirket hattımda kullanmak üzere kampanya kapsamında BlackBerry Z10 aldım. Fakat cihazla bazı sıkıntılar yaşadım cihaz 5 günlük olduğunda bile servise göndermemi söylediler fakat iş telefonu olduğu için bunun mümkün olmadığını söylememe rağmen alırken gösterilen kolaylıklar gösterilmedi.


BlackBerry Bold 9790 ve BlackBerry Torch 9800 ile yapabildiklerimi kat kat fazla özelliklere sahip cihazda yapamıyorum işlerim aksıyor. Müşteri temsilcisi de hem telefondaki hem firmamız ile ilgilenen olsun yardımcı olan çıkmadı. 2.000TL'lik telefon hiç memnun değilim ve tekrardan belirttiğim üzere işlerimizi aksatıyor/yerine getiremiyor. Sonuçta iş telefonu.

Niyazi 30 Okunma

Cevaplar

  • Niyazi23 Mart 2013

    Sayın Yetkili; Turkcell ile yapılan kontrat sonucu alınan cihazdan Turkcell'in sorumluluğu olmadığını belirttiniz peki kontratı o zaman neden Turkcell yapıyor ve bunu reklama döküyor?

  • Turkcell Temsilcisi22 Mart 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön