24 Eylül 2014

Turkcell Kampanya İptalinde Haksız Yere Para İstiyor

BTK'ya 5053902***hattan şikayet kayıt açmıştım.Turkcell komik bir yanıt verdi ve sorunu çözmedi. Bende 12 eylül'de bayi hatası nedeniyle hatalı tanımlanan kampanyayı Turkcell çözemediği için iptal ettim. Turkcell iptal sonucu telefon bedelini (700 TL) vereceğimi ve hatta tanımlanan indirimleri (100 TL) ödeyeceğimi bildirdi.


20 gündür çözemediği sorun için kampanyadan çıkınca 100 TL ceza faturası kesti. Turkcell verdiği hangi hizmet sebebiyle 100 TL istiyor. Bayisinin hatası nedeniyle beni mağdur etmekle kalmıyor (Turkcell , Aşkan Shop/Ordu bayini uyardığını BTK'ya cevap olarak yazmışlar.) kampanyadan çıktığım için 100 TL istiyor.Bu tutara itiraz ediyorum

Teoman 520 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimizin daha önce ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.09.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön