09 Nisan 2013 #1733940

Turkcell Kampanya İçin Fatura Kriteri Varmış!

Turkcell full paket sahibiyim, Turkcell'in Sony Xperia z kampanyasından yararlanmak istedim. paketimin kampanyaya katılmam için uygun olduğu yazıyor tüm reklamlarında. Ancak, Turkcell müşteri hizmetleri ile görüştüğümde 6 aylık fatura toplamımın 500 tl olması gerektiği, benim ise toplam fatura tutarımın 490 tl olduğu söylendi. madem ki bir fatura kriteri var neden benim tarifem ile kampanya ya girebileceğim yazıyor tüm reklamlarda. Reklam adı altında insanlar yanıltılıyor. Hepsi yetmezmiş gibi tarife hakkında bilgi aldığım müşteri hattı ücretli hale gelmiş.

Umut 49 Okunma

Cevaplar

  • Umut10 Nisan 2013

    belirtmiş olduğunuz sayfada 500 lira şartı belirtilmemiş. Burada görünüyor ki vatandaşa açık ve net bir şekilde yeterli bilgi vermiyorsunuz. Bilgi almak için aradığımız numaradan da ücret alıyorsunuz..

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin cihaz kampanyaları ile ilgili ilettiği görüşleri için teşekkür ederiz. Cihaz kampanyaları ile ilgili katılım bilgilerine ve kampanya içeriklerine web sitemizde yer alan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/genel.aspx#post-paid linkinden ulaşabilirsiniz.Kampanya içeriği ve ödeme seçeneğine bağlı olarak kampanya katılım koşulları farklılık gösterebilmektedir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön