11 Eylül 2013 #2006353

Turkcell Kampanya Hakkında Net Bilgi Vermiyor!

Genç Turkcell'liye 5 Eylül 6 Ekim arası 1 bilet alana 1 bilet bedava şeklinde kampanya var dendi. Görsellerinizi gördük, sms'inizi aldık fakat Turkcell'in müşteri temsilcilerinin haberi yok kampanyadan bir haberler.


Aynı şekilde Nilüfer Turizm'in otogar personeli, müşteri temsilcileri ve şehir içi şubelerindeki personellerinin de kampanyadan haberi yok.


Turkcell'i 4 kere aradım müşteri temsilcileri Nilüfer ile kampanyamız var Ankara Aşti Otogarı 25 numaralı gişeden biletinizi alabilirsiniz diyorlar. Nilüfere gidiyorum gişeden geri çevriliyorum kampanyamız yok diyor. Anlamadım kime inanacağımı şaşırmış durumdayım. İki firma yetkilileri bu konuya acilen el atmalılar diye düşünüyorum.

Serkan 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 18.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Nilüfer Turizm kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön