25 Kasım 2013
Yorum Yap
#2133518

Turkcell Kampanya Bitimi Mesajı Göndermedi!

İki yıldır yıllık kampanyalardan kullanıyorum . Kampanya bitiminden 15 gün önce mesaj ile bilgilendirme yapılacağı söyleniyor ancak iki yıldır böyle bir bilgilendirme yapılmadığından kampanyanın bitiminden gelen yüklü fatura ile haberdar oluyorum.


Her kampanya için ısrarcı mesaj atmayı kendine düstur edinmiş bir firmanın müşteri memnuniyetini küçük hesaplar için gözardı etmesi çok ilginç. Mağduriyetimin giderilmesi için son faturamda düzenleme bekliyorum.

Elif 67 Okunma

Cevaplar

 • Elif13 Aralık 2013

  her detaya mesaj atan turkcell kampanya tarihi biten musterisine mesaj atamıyormuş, yanlış bilgi verilmişmiş, değerlendirilicekmiş mış miş..

 • Elif30 Kasım 2013

  En kucuk kampanya/spam icin mesaj gonderen turkcell , kampanya bitimi hatirlatma mesaji gondermiyor cozum ne peki? "Cozum merkezine bu onerimizi goturuceklermis' oldukca umit vadeden bi cevap gercekten. Kampanya bitimini atlayan musterinin 1 aylik atlama ile gelen yuklu faturasindan nemalanma politikasi.

 • Turkcell Temsilcisi28 Kasım 2013

  Müşterimiz ile 28.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yıllık abonelikli kampanya süreçleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi26 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler