24 Eylül 2013

Turkcell Kampanya Adı Altında Mağdur Etmek!

532 numaralı telefondan ismini hatırlayamadığım bir bayan özel bir kampanya ile tarifemdeki değişiklik neticesinde yarı fiyatına Galaxy Ace marka cihaz verebileceklerini söyledi. Zaten ödediğim fatura tutarına, fazla dakika ve cihaz alabilirim diye kabul ettim. Ancak yine de sorduğumda Paket Tutarı 65 TL cihaz ise 10 TL gibi bir rakam söylendi. Sözleşme ve cihaz geldiğinde ise işin aslı ortaya çıktı.


49 TL olan paket bana 65 TL denmiş, Aylık 25 TL olan cihaz ise 10 TL olarak belirtilmişti. Daha sonra yaptığım görüşmelerde yanlış beyanı tespit ve teyit ettiler. Cihazı iade etmek istediğimi söyledim. Aldıracaklarını ve kontratın iptali edileceğini söylediler. Maalesef böyle olmadı.

Onur 51 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön