11 Temmuz
#12254569

Turkcell Kalitenin Tek Adresi!

Turkcell'den yaklaşık 2 ay önce Platinum tarifeniz bitecek yeni (ve zamlı) pakete geçmek ister misiniz diye günde 3-4 telefon alıyordum. Bitmeye yakın hatırlatırsanız daha isabetli olur demiştim. Bugün tarifemin bittiğini fatura kontrol limitim isteğimin dışında artınca anladım. Platinum uygulamasından aramak istedim, hani özeliz ya!, mesajlaşma ile yetinebildim. Yahu neden arayıp haber vermediniz, hatta uygulamada eski tarifemin özellikleri devam ediyor, dedim.


Size bilgilendirme mesajı gelmiştir cevabı süper. Aylar önceden her gün arayan Turkcell sadece sabah 04:38'de mesaj atıyor, hizmet kalitenizi gözden geçirmelisiniz.


Diğer memnuniyetsizliğim ise 6 saat eski tarifemden hattımı kullanmışım ve bunun ücreti olarak da 9₺ gibi komik bir rakamın istenmesi. Bari gün içinde sebebini anlamadığım ve geri aldığınız 2 GB internete saysaydınız değerli Turkcell. Güzelim şirkete yazık ediyorsunuz, bizlerde üzülüyoruz.

Onur Onur 229 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Yaptığımız tüm kampanyalarda amacımız müşterilerimize avantajlar sunabilmektir. Sizlerin beklentilerinizi göz önünde tutarak sürekli kampanyalarımızda ve tarifelerimizde güncellemeler yapıyoruz. Her kampanyamız belirli kurgular ile sunulmakta ve koşullarını sağlayan müşterilerimiz faydalanabilmek için başvuru yapabilmektedir. Yıllık aboneliğinizin sona ermesi halinde SMS ile bilgilendirme yapılmakta ve faturanıza mevcut paketinizin indirimsiz bedeli yansımaktadır. Sabit fiyat garantisi, hediye internet ve dakika avantajlarından faydalanmaya devam etmek için yıllık aboneliğinizi ve size özel kampanyalarımızı Dijital Operatör uygulamasından inceleyebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Dilerseniz 0532 757 22 22 numaralı hattımızı ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarımızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

  • Turkcell Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Ziyaretçi Yorumları