18 Nisan 2013

Turkcell Kağnı Hızında Bağlantı!

Kasım 2012de 12ay taahhütlü kamu vınn paketi yenilettim. 3-4 aydır aşırı yavaş (1,50mbps hızın altında) bağlanıyorum. Şikayetimi bildirdiğimde bölgede yeni baz istasyonu kuracaklarını, fakat izin alamadıklarını bildirdiler.


Bir önceki konuşmamda "sorun çözülmezse bedelsiz paketinizi iptal ettirebilirsiniz" demişlerdi. Fakat son görüştüğüm kişi, 90-100 TL arası paket cayma bedeli ödeyeceğimi söyledi.


- İstanbul'un göbeğinde (Maltepe) bu bağlantı hızı kabul edilemez olduğu halde kusurlu hizmeti zorla kullandıran firma bir de reklamlarda "Diyarbakır'da Avrupa dan hızlı bağlantı" vurgusu yapıyor. Normal hız için baz istasyonu kurulmasını mı bekleyeceğim? Aboneliğimin bedelsiz iptalini istiyorum

Adem 60 Okunma

Cevaplar

  • Adem25 Nisan 2013

    Hala çok yavaş bağlantı var ve ben baz istasyonu kurulmasını beklemek zorundaymışım. sorunu çözmediler. Sümen altı edildi. "Ne de olsa cayamaz, cayarsa 90-100TL arası bedel öder." diye çok kalitesiz bir hizmet sunuyorlar... 7.2mbps hızın 1.2mbps kadarını kullanıyorum

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön