02 Nisan 2013

Turkcell Kafasına Göre Fatura Belirliyor!

15 yıllık Turkcell kullanıcısıyım. Ödediğim paranın haddi hesabı yok, özellikle son 1 yıldır kafalarına göre fatura kesip gönderiyorlar açıklama istediğinizde muhatap bulamıyorsunuz, müşteri hizmetleri yardımcı olacağız diyorlar 2 yıl önce aldıkları fazla fatura bedellerini henüz ödemediler, 0212 313 10 00 genel müdürlüğü aradığınızda yüzünüze telefonu kapatıyorlar, müşteri temsilcileri telefonu meşgule alıp bir daha dönmüyorlar.

Emine 57 Okunma

Cevaplar

  • Emine18 Nisan 2013

    Turkcell faturalarımla ilgili sorunlarımı geçen hafta sonuçlandıracağını söyledi ancak halen bir çalışma yapılmadı

  • Emine03 Nisan 2013

    Benim şikayetimi gerçekten okuyup ilgilenir misiniz lütfen,okusaydınız turkcelle ilgili tüm iletişim yollarını kullandığımı ancak geri dönüş alamadığımı idrak edebilirdiniz.532 müşteri hizmetlerini genel müdürlüğü kurumsal müşteri temsilcimi ve turkcel bölge müdürlüğüne defalarca mail attım aradım ancak geri dönüş olmadı,saygılar bizden efendim

  • Turkcell Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön