04 Mart 2016

Turkcell Kaçmaz 45 Paketi!

Kullanmakta olduğum paketin dakikaları bittiğinden yeni bir konuşma paketi satın almak istedim, ancak bunun mümkün olmadığını söylediler. Bu pakete ek bir paket verilemiyormuş, böyle bir saçmalık olabilir mi? Kendi paramla yeni bir paket satın almak istiyorum ve bunun mümkün olmadığını söylüyorsunuz, tarifenizi değiştirelim diye bir öneri sundunuz, değiştirme niyetinde olsam zaten arayıp tarife değişikliği talebinde bulunurum. Şu an konuştuğum dakikalarım faturama yansıyacak, bir çözüm sunmadığınız için teşekkürler Turkcell!

Aslihan 123 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Mart 2016

    Müşterimiz ile 10.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Önerisi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön